Detoxikačná Diéta Jedlo Návrhy

Detoxikačná Diéta

Detoxikačné diéty prísť v mnohých rôznych formách a metódach. Niektoré detoxikačné programy vám len umožní jesť len čerstvé a surové ovocie a zelenina, iní vám poradí, aby sa v organických druhov potravín, len niektoré sa bude tykať si s pitnou čerstvé ovocné a zeleninové šťavy výlučne, a najprísnejšie je ten, ktorý umožňuje iba budete piť len vodu. Môžete sa tiež zapojiť do špeciálne čistiace režimy, ktoré sa zameriavajú na určité časti tela, ako je pečeň, krv, pľúca a obličky. Tieto dobre známe detoxikačné diéty sú zamerané na čistenie celého tela úplne. Ja by som chcel poskytnúť vám 7-dňová vzorky detoxikačnú diétu, ktorá je rýchlo a pohodlne na prípravu.

To je veľmi dôležité pamätať na udržanie pravidelného harmonogramu stolice, aby znížili pravdepodobnosť, že toxické látky z toho, asimilovali telo. *Môžete zvážiť pitie citrónovej vody alebo pridať 2 polievkové lyžice mleté ľanové semená na potraviny a nápoje, aby sa ubezpečil, dostanete pravidelnej stolice.*Môžete to urobiť buď ráno, alebo večer na vaše najvhodnejší čas. Ľanové semená sú schopné poskytnúť vášmu telu dostatok vlákniny na podporu pohybu čriev a zároveň citrónovej vody má laxatívne-ako efekt.

Piť dostatok tekutín, najmä vody je prvoradá v akejkoľvek čistenie stravy. Musíte byť schopný vypiť aspoň osem pohárov vody každý deň pomáhajú pri vylučovaní toxínov z tela.

Detoxikácia jedlo návrhy môžete prečítať nižšie. Toto je detoxikácia program, ktorý vám umožní konzumovať pevných potravín, ktoré bude viac priestoru pre začiatočníkov. Všimnite si, že môžete ľahko vykonať určité úpravy v tomto programe, aby vyhovovali vašim potrebám, alebo preferencie.

VOPRED RAŇAJKY

1/2 vyžmýkaný citrón zmiešané s pohárom teplej vody

1 polievková lyžica zem flaxseeds a bentonitový íl zmiešať v pohári vody

RAŇAJKY

Raňajky smoothie vyrobené zmiešaním ryže, mlieka, hruška a ryže proteínový prášok

Vitamín C doplnok

DENNÝ

voda-jablkový džús zriedený

voda

zeleninový vývar

pestrec doplnok

hummus a zeler palice

OBED

robustný zeleninová polievka namiešaný z zeleninového vývaru a zelenina podľa vášho výberu

dusená brokolica s sezamové semená a repa sypané citrónovej šťavy na hnedá ryža

apple omáčkou

multivitamínový doplnok

DENNÝ

koreň púpavy čaj

mrkva palice s hummus dip

voda

pestrec doplnok

VEČERA

curried šošovica na quinoa

šalát pozostávajúce zo zmiešaných porastov, artičoky, červená paprika, kel sypané zálievkou cesnaku, citrónovej šťavy a olivového oleja

zeleninový vývar

POST-VEČERA

1 polievková lyžica zem flaxseeds a bentonitový íl zmiešať v pohári vody

Tieto detoxikačnú diétu návrhy môže uplatniť najviac na sedem dní. Experiment s ním, bavte sa a nezabudnite sa byť veľmi opatrní by ste mali cítiť trochu pomalé alebo ak spozorujete niektoré nezvyčajné príznaky, okamžite kontaktujte svojho lekára.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *